Przedszkole

W przedszkolu przy SP Augustowo robimy wszystko, aby każde dziecko czuło się akceptowane i bezpieczne. Tworzymy warunki do harmonijnego rozwoju, do bycia samodzielnym i otwartym na nowe doświadczenia. poprzez odpowiednio dobrane gry edukacyjne i zabawy,  dzieci mogą optymalnie rozwinąć swój potencjał. Wychowankowie  nigdy się nie nudzą!

Dążymy do tego, aby nasze dzieci osiągnęły gotowość szkolną i odnosiły sukcesy w szkole zgodnie z indywidualnym potencjałem rozwojowym. Wszyscy przestrzegają praw dziecka, dbają o dobre stosunki międzyludzkie i skuteczną komunikację interpersonalną.

Ciągle doskonalimy swoją bazę lokalową. Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt, meble, pomoce dydaktyczne i bezpieczne zabawki. Dobra baza, wyposażenie, estetyka pomieszczeń i otoczenia dopełnia działania dydaktyczno – wychowawcze i wpływa na wysoką ocenę. Prawidłowy rozwój dzieci w ogromnym stopniu zależy od pełnowartościowego jedzenia, dlatego posiłki  dla przedszkolaków przygotowywane w szkolnej kuchni są wyjątkowo smaczne i zdrowe.

Żabki

Grupa dzieci w wieku 3 lat

Biedronki

Grupa dzieci w wieku 4 lat

images

Wężyki

Grupa dzieci w wieku 4+

Wiewiórki

Grupa dzieci w wieku 5 lat​

Jeżyki

Grupa dzieci w wieku 6 lat​