UWAGA! KONKURS!

ZAPRASZAMY UCZNIÓW KLAS 4-8!!

REGULAMIN KONKURSU DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W AUGUSTOWIE NA GRAFICZNY MEM INTERNETOWY DOTYCZĄCY TEMATYKI BEZPIECZEŃSTWA W SIECI.

1. Konkurs adresowany jest do uczniów SP AUGUSTOWO. (4-8)
2. Celem konkursu jest stworzenie ciekawych i dających do myślenia młodym ludziom form graficzno – słownych, które będą powielane i udostępniane w serwisie społecznościowym Facebook w celu dotarcia do jak największej liczby odbiorców (polubienia, udostępnienia).
3. Tematem konkursu jest stworzenie graficznego memu internetowego, którego tematyką będzie bezpieczeństwo w sieci. Przekazem powinno być uświadomienie niebezpieczeństw grożących, zwłaszcza młodym, użytkownikom Internetu, nawiązanie do różnych możliwości wykorzystania Internetu w nauce i życiu codziennym.
4. Mem powinien być czytelny i składać się z części graficznej (obrazek, zdjęcie) oraz podpisu (pointy).
5. Mem powinien być stworzony w postaci jpg, max pojemności 500kb.
6. Organizacją konkursu zajmują się: Samorząd Szkolny, Wolontariat SP Augustowo, opiekunowie: Joanna Jakoniuk- Gliwa, Joanna Jakimiuk oraz Anna Tomczuk.
7. Prace należy przesyłać do opiekunów konkursu- od 09.02.2021 do 28.02.2021 roku przez aplikację TEAMS.
8. SP AUGUSTOWO będzie umieszczać memy na swoim koncie społecznościowym na Facebooku.
9. Po udostępnieniu wszystkich memów odbędzie się głosowanie przy pomocy tzw. „lajków”. Każda osoba biorąca udział w głosowaniu musi polubić stronę SP AUGUSTOWO oraz wybrany mem lub kilka memów. Twórcy memów o największej liczbie „lajków” zostaną nagrodzeni.