Szkolny konkurs ortograficzny z języka angielskiego dla klas V-VIII „SPELLING BEE czyli Mistrz Literowania”

27 października 2021 odbył się Szkolny konkurs ortograficzny z języka angielskiego dla klas V-VIII „SPELLING BEE czyli Mistrz Literowania” zorganizowany przez panią Justynę Majdańczyk-Lewczuk – nauczyciela języka angielskiego. Celem konkursu była popularyzacja języka angielskiego wśród uczniów i zwiększenie motywacji do nauki, doskonalenie umiejętności jaką jest poprawne zapisywanie słów oraz stworzenie uczniom możliwości współzawodnictwa i rywalizacji w rozwijaniu swoich uzdolnień. W wyniku zaciętej rywalizacji, ale we wspaniałej atmosferze, został wyłoniony Szkolny Mistrz Literowania. Tytuł Mistrzyni wywalczyła Zofia z klasy 8a. Wicemistrzynią Literowania została uczennica klasy 6 – Robin. Trzecie miejsce zajął uczeń klasy 8a – Patryk. Bardzo dobrze poradziły sobie Alicja (klasa 6) i Wiktoria(klasa 8a), które zajęły ex aequo czwarte miejsce. Na piątym miejscu uplasował się uczeń klasy 5- Błażej.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w drugiej edycji konkursu za rok!