Międzyszkolny konkurs z języka angielskiego ‘British Festivals Quiz’

W czerwcu 2021r. w ramach innowacji pedagogicznej „Z TIK jestem na TAK” odbył się konkurs z języka angielskiego zorganizowany przez nauczyciela naszej szkoły  Justynę Majdańczyk-Lewczuk i Szkoły Podstawowej w Juchnowcu Górnym: Małgorzatę Wiską-Koszykowską oraz Dorotę Staleńczyk.

Zadaniem uczestników było utworzenie interaktywnego quizu dotyczącego świąt obchodzonych w Wielkiej Brytanii. Konkurs był skierowany do uczniów klas VII-VIII szkoły podstawowej. Celem konkursu było pogłębienie wiedzy uczniów na temat tradycji świąt obchodzonych w krajach anglojęzycznych, wzbudzenie zainteresowania językiem obcym, rozwijanie twórczości i kreatywności uczniów oraz doskonalenie umiejętności obsługi programów TIK.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce JULIA – kl. 8a SP AUGUSTOWO

II miejsce  Natalia-  klasa – kl. 8a SP AUGUSTOWO

III miejsce  – Kacper- kl. 7d SP JUCHNOWIEC GÓRNY

Wyróżnienia otrzymali:

Zofia  – kl. 7a  SP AUGUSTOWO

Patryk  – kl.  7a SP AUGUSTOWO

Julian  – kl. 7b SP AUGUSTOWO

Anna  – kl. 8a SP JUCHNOWIEC GÓRNY

Julia – kl. 8b SP JUCHNOWIEC GÓRNY

Linki do nagrodzonych prac są dostępne na stronie internetowej naszej szkoły w zakładce Publikacje nauczycieli (INNOWACJA – „Z TIK jestem na TAK”).

Wszystkim laureatom i wyróżnionym gratulujemy!!!