Dbamy o zdrowie każdego dnia – warsztaty w Ekopracowni

Prawidłowa dieta, zdrowy uśmiech, dużo ruchu i odpowiednia ilość wody to zasady, które powinien znać każdy z nas. Doskonale wiedzą o tym nasi uczniowie, którzy wzięli udział w zajęciach pt. „Dbamy o zdrowie każdego dnia” w naszej Ekopracowni. Gościem specjalnym była Pani Doktor Magdalena, która wyjaśniła czwartoklasistom podstawowe zasady prawidłowej higieny jamy ustnej. Uczniowie klasy 2 mieli okazję skomponować piramidę żywienia pod czujnym okiem wychowawcy, a lekcja biologii w klasach 5a i 5b stała się niewielkim, szkolnym laboratorium, gdzie uczniowie mogli samodzielnie przefiltrować wodę.

 

„Ekopracownia 2023 dofinansowana ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w formie dotacji, w kwocie 50 tys. zł.”