Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „English Read Aloud Contest”

16 maja 2022 odbył się Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „English Read Aloud Contest”, w którym uczniowie czytali fragmenty prozy z ulubionych anglojęzycznych książek. Nasza uczennica Robin Campbell-Orłowska (z klasy 6) zdobyła w konkursie pierwsze wyróżnienie. Uczennicę do konkursu przygotowywała pani Justyna Majdańczyk-Lewczuk. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

I MIEJSCE W POWIATOWYM KONKURSIE ” MISTRZ ORTOGRAFII”

Udało się! Mamy I miejsce w konkursie „Mistrz ortografii”Nasi trzecioklasiści: Kacper Dołoto (uczeń klasy IIIA), Dawid Hryniewicki i Krzysztof Wawulski ( uczniowie klasy IIIB) wzięli udział w powiatowym konkursie ortograficznym „Mistrz ortografii”Uczniwoie musieli zmierzyć się z bardzo trudnym i długim dyktandem Dawid Hryniewicki z IIIB zajął pierwsze miejsce! Gratulujemy

PRZEDSZKOLAKI W TEATRZE

Nasze przedszkolaki odwiedziły Bielski Dom Kultury. Obejrzały tam przedstawienie teatralne pt. „Sindbad”. Aktorzy, prawdziwa scena, muzyka oraz kolorowe kostiumy wywołały na twarzach małych widzów zachwyt i zaciekawienie Dzieci z dużym zainteresowaniem oglądały SPEKTAKL, a aktorów nagrodziły gromkimi brawami.